неділя, 7 квітня 2013 р.

Клуб "Вікторія"

Різнопрофільний гурток клубу "Вікторія"


  Клуб "Вікторія" секція Атлетизму.

Будні 










Клуб "Вікторія" керівник Штогріна Наталія Яківна

 (вул. Інститутська 8).

                                                            Святкування Нового 2016 року
3 січня клуб "Вікторія" організував свято зустрічі Нового року "Новорічний серпантин" на площі біля кінотеатру імені Шевченка. 

День святого Миколая
Як і кожного року, до Дня Святого Миколая у клубі "Вікторія" було проведене свято для дітей. Діти із задоволенням читали вірші та співали пісні. 


Привітання вихованців ВПУ№4 з новорічними святами.




Хеловін по-українськи.
Щороку у підлітковому  клубі "Вікторія" проводиться Хеловін по-українськи. Діти із нетерпінням чекають цього свята.

 Свято св. Миколая

Свято Святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай сходить із небес до українських малюків, звідки він бачить і знає, як поводяться діти цілий рік. Має він золоті сани з білими золотогривими кіньми, до хати заходить дверми, але часто невидимий, подарунки підкладає завжди під подушку, за винятком хіба тих, які не помістяться. Часто його супроводжують світлокрилі янголята, а недалечко крутяться й чортики, котрі переконують Святого, що українські діти були геть нечемні, тому не заслуговують на небесні гостинці. А самі рогаті вертихвости тільки й мають на очі, як украсти торбу з дарунками. Проте нічого в них не ви-йде! Миколай усе знає, та й ангелики добре пильнують. Всі хлопчики і дівчатка отримають дари від Святого. Й лише дуже неслухняні дістануть від Миколая золоту-срібну різку та наказ виправитись до наступного року.
Не обминув Святий Миколай своєю присутністю і вихованців міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання, завітав у кожен клуб де його з нетерпінням чекали хлопчики та дівчатка з надією отримати подарунки за свою гарну поведінку на протязі року, а не різочку під подушку.
Справжнє свято було влаштовано на базі підліткового клубу Центру  -           «Вікторія», що на  вул. Інститутській, 8. З неабиякою фантазією та креативністю підійшли до його організації педагог-організатор клубу Штогріна Н.Я., та культорганізатор Христофоров В.С. На вході до клубу гостей вітав військовий оркестр військ спецпризначення (диригент капітан Подоляк В.В.), який ще до початку дійства створював піднесений та святковий настрій… під звуки його творів невгамовні чортики всіляко старалися переконати дітей стати нечемними пустунами,  але одне лише добре слово  Св.. Миколая зводило нанівець всі їхні даремні потуги. З привітанням до гостей свята звернулися гості з управління молоді та спорту: начальник управління Вешко В.І. та його заступник Мандзій О.В., які передали вихованцям, в якості подарунка, набір  спортивного обладнання.
Наприкінці   Св. Миколай похвалив присутніх діточок за їхню чемну поведінку, слухняність батькам, повагу та чуйність до старших та передав дітворі солодощі та подарунки. Отож, вітаймо Святого Чудотворця, що завітав  до нашого краю!
Працівники міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання вітають всіх мешканців м. Хмельницького з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, зичать всіляких успіхів та гараздів в наступному 2012 році, а також висловлюють глибоку повагу та вдячність людям, які щиро піклуються та всіляко допомагають педагогам Центру в організації та проведенні дитячих  свят, а саме: депутатам міської ради – Ропотану А.Г., Галкіну Г.А. ,   командиру в/ч А0553  –  підполковнику     Нечаєву О.О.

...в гостях у вихованців клубу Вікторія начальник управління молоді та спорту - Вешко В.І.

 педагог-організатор клубу Штогріна Н.Я. - завжди в гущі подій...


 військовий оркестр військ спецпризначення (диригент капітан Подоляк В.В.)


Святкування "Дня Святого Валентина" 14.02.2013 

 

День святого Валентина, як свято закоханих, святкується 14-го лютого, в Європі з XIII ст.. У США – з 1777 р. У країнах CНГ (відкрито) на початку 1990-х років.

Про життя християнина Валентина (народився в III ст. н.е. в Теpни – Pимcкая імперія) майже нічого не відомо. Скупі факти трагічної біографії викриваються з суперечливих одна одній легенд. Розповідають, що єпископ Теpни, будучи молодою людиною, надавав юним закоханим особливої уваги — допомагав писати листи з освідченням в коханні,мирив тих, що посварилися, дарував квіти молодому подружжю. Арешт його був викликаний нібито тим, що римський імператор Юлій Клавдій II не дозволяв солдатам імперських легіонів закохуватися і одружуватися, а Валентин таємно вінчав легіонерів.
Коли Валентин сидів у в’язниці, він нібито закохався у сліпу дочку свого ката – і зцілив її. Говорять, правда, що все відбувалося навпаки: наглядач попросив Валентина вилікувати дочку, а та закохалася в священика. Перед стратою він залишив їй прощальну записку і підписався: «Твій Валентин». Звідси і листівки «валентинки» (у ході з 1800-х рр.), і саме свято. Дата страти cв. Валентина співпала з римськими торжествами на честь Юнони, богині кохання. Цей день в Римі вважали початком весни.
Сьогодні День святого Валентина вирвався далеко за рамки суто католицького і став чи не є наймасовішим та найулюбленішим у багатьох народів святом.
Класичною емблемою Валентинового дня вважаються червоні троянди, які, згідно античній легенді, з’явилися завдяки грецькій богині кохання і краси: Афродіта, поспішаючи до свого улюбленого Адоніса, наступила на кущ білих троянд, і її божественна кров обагрила їх в червоний колір.
Важко сказати, яке ще свято таке популярне як день закоханих. Цього дня закохані дарують один одному подарунки і листівки-валентинки.
Велика частина «валентинок» анонімна, не має зворотної адреси, написана справа наліво або лівою рукою. Так прийнято – це додає загадковості. Правда одержувачі потім вимушені шукати анонімного прихильника, якщо вірять в долю.
Кожен народ відзначає день святого Валентина по-різному.

Італія. У країні, звідки по одній з легенд бере свій початок день Святого Валентина, 14 лютого називається «солодким»днем. З назви свята зрозуміло, що основними подарунками є всілякі цукерки, печиво і шоколадки у формі серця.

США. Традиція подарувати коханому що-небудь солоденьке є і в Америці. Раніше закохані американці і американки дарували один одному марципани. Це був досить цінний презент, оскільки марципан містив цукор, який тоді коштував дуже дорого. З 1800 року почалося широке використання цукрового буряка, і американці налагодили виробництво карамелі. В день Святого Валентина вони видряпували на червоно-білих цукерочках відповідні святу слова. У 50-і роки цукерки стали укладати в картонні коробочки у формі серця. За традицією з днем всіх закоханих поздоровляють не тільки тих, з ким перебувають в романтичних відносинах, але і всіх, кого просто люблять, – мам, татусів, бабусь. дідусів, друзів.

Англія. Тут пішли далі. Англійці поздоровляють не тільки улюблених людей, а і улюблених домашніх тварин – коней, кішок, собак. Популярними подарунками на 14 лютого в Англії вважаються солодощі у вигляді сердечок, м’які іграшки, особливо улюблені в Британії ведмежата Teddy, і незмінні листівки-валентинки.

Франція. Саме тут найбільшу популярність придбали валентинки – любовні листівки-послання з маленькими віршиками. Окрім листівок-сердечок у Франції дарують білизну, шоколадні мусси, цукерки, романтичні подорожі, «щасливі» лотерейні квитки, нарізану сердечками ковбасу, рожеві йогурти, штучні квіти, з французьким акцентом що бубонять щось подібне до «Я любитиму тебе вічно!». Також день Святого Валентина вважається найбільш вдалим днем для пропозиції руки і серця. Під шампанське і десерт, коханою протягується червона (синя, біла, блакитна) коробочка з «фіансай», так званим «кільцем на заручини».

Голландія. Якщо 14 лютого жінка сама підійде до чоловіка і ввічливо попросить його одружуватися на ній, то це зовсім не вважатиметься непристойним жестом. У разі відмови чоловік може нарікати на себе: він повинен подарувати пані плаття, переважно шовкове.

Японія. Японці перетворили День святого Валентина на своєрідне 8 березня, тільки для чоловіків. Цього дня поздоровлення і подарунки отримують чоловіки. Їм прийнято дарувати усілякі чоловічі аксесуари (бритви, лосьйони, гаманці і т.д.) і шоколад, який японці чітко розділяють на два види. Є шоколад «гирі» – це «обов’язковий шоколад», і дарують його братам, колегам, друзям, а є шоколад «хонмей» – «шоколад з перевагами», який можна подарувати тільки найулюбленішому чоловікові. Місяцем пізніше в Японії наступає Білий день, в якому ролі міняються: подарунки і поздоровлення отримують тільки жінки.

Уельс славиться так званими «ложками любові». Перед святом закохані вирізують з дерева ложку, прикрашають її сердечками, ключами і замочними щілинами і дарують один одному. Такий подарунок буквально означає: «Ти знайшов шлях до мого серця».

Польща. Тут 14 лютого відвідують Познаньську метрополію, де, по повір’ю, покояться мощі святого Валентина, і знаходиться його чудотворна ікона. Люди вірять, що це паломництво допомагає в любовних справах.

Німеччина. Не відомо з якої причини, але у Німеччині Святий Валентин вважається покровителем не закоханих, а психічно хворих. На честь свята німці прикрашають психіатричні лікарні яскраво-червоними стрічками, а в каплицях проводять спеціальне богослужіння.

В Іспанії день всіх закоханих проходить 1 травня, і його незмінними символами вважаються травневе дерево і «королева», вибрана з числа найкрасивіших дівчат.
У Бразилії це свято доводиться на 12 червня.

Ямайка. На День всіх закоханих сюди краще їхати тим, хто не дуже боязкий і сором’язливий. Річ у тому, що на одному з місцевих курортів “Гедонізм-II” є традиція влаштовувати на день закоханих «голі весілля» – зі всіх весільних атрибутів на нареченому і нареченій присутні тільки обручки.

А ось до Ірану або Саудівської Аравії святкувати день святого Валентина краще не їхати — в цих країнах свято всіх закоханих офіційно заборонене, а людей, що не послухалися карають великими штрафами. Річ у тому, що місцева «Комісія з впровадження чесноти і запобігання гріху» ухвалила, що День Святого Валентина слід заборонити, оскільки згубні західні традиції бентежать розуми підростаючого покоління Саудівської Аравії, а такого роду свята культивують гріх. В результаті 14 лютого магазинам заборонено торгувати відповідною святу атрибутикою, а квіткарям – продавати червоні троянди.
Таким чином бачимо, що в кожній країні день св. Валентина святкують по-різному. І кожна пара святкує по-своєму. А головне— це прояв любові та ніжності до своєї другої половинки.
Зі святом всіх закоханих!

А ми відсвяткували ось так! 

 













 

Зустріч з ветеранами  26.03.2013 

 

Минули ті страшні часи,
Коли гула війна.
З усіх країв почуєш ти:
"Ура! Ура! Ура!"

За сонце світле і свободу,
За небо чисте, голубе.
Ви здобули всім Перемогу -
Життя щасливе й дороге.

Можливо, ми не розумієм,
Крізь що вам довелось пройти.
Але нащадки зберегти зуміють
Той мир, що ви заповіли.
















Дорогі ветерани! Ваша життєва мудрість, відвага, ставлення до громадянського обов'язку - це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок - бути гідними вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на Українській землі.
Бажаємо вам, шановні ветерани, міцного здоров'я, бадьорості духу, тепла людських стосунків і родинного затишку та довгих років  життя!

Проведення конкурсів до "Дня Сміху"  01.03.2013 

 

Як припускають науковці, до нас це свято прийшло з Німеччини, імовірно, на початку VXIII ст. Його називали ще брехливим днем або Марією-брехухою — одним із народних прізвиськ Марії Єгипетської — святої VI ст, день вшанування якої за старим стилем збігається з 1 квітня. Того дня дівчата дурили людей, аби верховодити майбутнім чоловіком. Для цього дня маємо приповідку: «Першого квітня — брехня всесвітня!».

З 1 квітням ми вітаєм,
Розслаблятись – нарікаєм!
Смійся добре й веселись,
Вище ніс і посміхнись!






 

Виставка присвячена 68-річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні

Виставка з 04.05.2013 року діє у нашому клубі, запрошуємо усім бажаючих прийти та подивитись.
















Концерт присвячений 68-річниці перемоги

 

9 травня 2013 року на майданчику біля кінотеатра Шевченка з 18.00 по 23.00 годину нашим дитячим колективом був проведений святковий концерт для мешканців м. Хмельницького присвячений 68 - річниці перемоги у Великій Вітчизняній  війні. В програмі були пісні воєнних років, святкові феєрверки, фаєр-шоу.










Мама, тато і я - спортивна сім'я

Вихованці клубу та керівники  прийняли активну участь у проведенні свята "Мама, тато і я - спортивна сім'я", яке відбулось 11.04.2013 року у спортивній школі №1.









Свято дитинстка до міжнародного Дня захисту дітей

3.06.2013 в клубі провели свято до Дня захисту дітей. Була цікава концертна програма, в якій взяли участь не тільки вихованці клубу, а ще Хмельницька федерація Бойового Гопака, військовий оркестр військ спецпризначення (диригент капітан Подоляк В.В.). Гості свята були в захваті.


Військовий оркестр військ спецпризначення

 (диригент капітан Подоляк В.В.)


Дівчата-клоуни розважали глядачів


Ведуча свята




Дівчата виконали гарні пісні




Виступ хлопців з Хмельницької федерації Бойового Гопака




Конкурс "Східні Міні - міс"






Виступ тренера та викладача східного танцю "Індіго" Дарії Константинової




Виступ професіонала з велоспорту




Всі скуштували солдатську кашу






Під кінець всі трішки відпочили і потанцювали









Немає коментарів:

Дописати коментар